TÜMBİKON'A ANLAMLI ÖDÜL

Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak kardeşlerin ev sahipliğinde Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen görkemli ödül töreninde TÜMBİKON geceye damgasını vurdu.

Türkiye’nin ilk tescilli dijital dergisi Evos Angels bu yıl 12. senesini kutladı. Türkiye’nin ilk internet ödülleri olan Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni bu yıl 10. kez düzenlendi. Düzenlenen törende birçok siyasetçi ve ünlü simaların konuk olduğu, “Türkiye’nin İlk ve Tek İnternet Ödülleri olan 10. Dijital Dünyanın Enleri” Ödül Töreni, Chafemme defilesi ile büyük ilgi topladı. Türkiye’nin en önemli tescilli modellerinin yer aldığı defile ayakta alkışlandı. Evo Holding bünyesinde bulunan Evos Angels tarafından on iki yıldır aralıksız gerçekleştirilen gecesiyle,1 Haziran 2022 tarihinde Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak kardeşlerin ev sahipliğinde Shangri-La Bosphorus İstanbul’da sahne oldu.

Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak kardeşlerin ev sahipliğinde Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen görkemli ödül töreninde TÜMBİKON geceye damgasını vurdu.

Son yılların en iyi çıkış yapan STK’sı TÜMBİKON tüm Türkiye’yi yakından ilgilendiren faaliyetleriyle ülkenin kalkınmasına öncülük ederken diğer yandan başarıları da takdir edilmeye devam ediyor. Son olarak İstanbul’da gerçekleşen Dijital Dünyanın Enleri yarışmasında yılın en iyi vizyoner STK’sı seçilen TÜMBİKON’nun başarı ödülü Genel Başkan Cevdet Akay’a takdim edildi.

Ödül töreninde TÜMBİKON Genel Başkanı Cevdet Akay’a TÜMBİKON İcra Kurulu Başkanı Arif Ekşi, TÜMBİAD Başkan Vekili Ayşe Çebi, TÜMBİKON Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sadiye Çelik eşlik etti.

 

Haberimizle ilgili videoyu izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=s7midITNwZo