TÜMBİKON İCRA KURULU 2022 - 2023 PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ.


Notice: Undefined index: Kategori in /home/arif/tumbikon.com/icerik.php on line 61

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/arif/tumbikon.com/icerik.php on line 61
Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu (TÜMBİKON) İcra Kurulu, Genel Koordinatör Arif Ekşi koordinatörlüğünde Dedeman Otelde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

2022-2023 etkinlikleri kapsamında gerçekleşen ve yeni dönemde yapılacak çalışmaların yol haritasının belirlendiği toplantıda koordinatörler hazır bulundu.

Toplantıya TÜMBİKON Genel Başkanı Cevdet Akay Telefonla bağlanarak çalışma arkadaşlarına başarı dileklerinde bulundu ve yeni dönem için beklentilerini ve temennilerini iletti.

Birçok önemli etkinliğin ve yapılacak çalışmaların detaylarının görüşüldüğü toplantıda koordinatörler görüş ve düşüncelerini ifade ederek görev alacakları projelerin detaylarına ilişkin bilgilendirmelerde bulundular. Bu doğrultuda; Sporda Hukuk Zirvesi, Gastronomi Zirvesi, Aile Turizmi Zirvesi, Enerji Zirvesi ve Uluslararası Karadeniz zirvelerinin yanı sıra 100. yıl etkinlikleri kapsamında 7 ayrı etkinliğin detayları koordinatörleriyle görüşüldü. Karşılıklı diyalog ve istişare şeklinde gerçekleşen toplantıda yeni dönemin yol haritası bütün ayrıntılarıyla belirlendi.

Toplantıya; Genel Koordinatör Arif Ekşi’nin yanı sıra, Ayşe Çebi, Doç. Dr. Nur Ündey, Begüm Sakin, Av. Sadiye Çelik, Dr. Esin Baltacı, Av. Tuğçe Naz Mete, Av. Selman Yaray, Okan Uzun, Dr. Meral Özomay, Mimar İlknur Karlı, Ömer El, Av. Ece Akar, Emel Davutoğlu, Yazar Aliye Üçbaş ve Öğr. Abdulbaki Akbulut katıldı.